Pragniemy z dumą poinformować, że Go2boat s.j. został wyłącznym polskim importerem i dystrybutorem ekskluzywnych jachtów motorowych KARNIC BOATS.

 

Dystyngowany, dostojny i prestiżowy – tak najkrócej można opisać charakter i styl łodzi Karnic.

 

Wyjątkową cechą wszystkich oferowanych jachtów jest ich doskonała ergonomia, modyfikowalne układy kokpitu oraz wysoka jakość wykonania.

Stocznia KARNIC swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w miejscowości Limassol na Cyprze. Od początku istnienia jej misją było budowanie wyjątkowych i ponadczasowych jachtów motorowych. Ostatnie 30 lat to nieprzerwane doskonalenie konstrukcji łodzi, rozwijanie nowych modeli oraz potężne inwestycje w nowe hale oraz linie produkcyjne. Dzisiaj jachty Karnic produkowane są z zastosowaniem najnowocześniejszych systemów komputerowych, które gwarantują wyjątkową linię kadłubów, precyzyjne wykończenie detali oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne łodzi. Nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju dzięki technologii CAD-CAM umożliwia implementację prototypów i odpowiedni dobór komponentów do produkcji. Kolejną rzeczą, która wyróżnia tę stocznię jest niezwykle precyzyjny, cyfrowy i metodyczny proces kontroli jakości przeprowadzany zarówno na  produkcji jak i po jej zakończeniu. Dzięki swojemu olbrzymiemu doświadczeniu, zaangażowaniu w pracę oraz niezwykłej pasji, Stocznia Karnic niejednokrotnie zostawała laureatem wielu prestiżowych nagród na różnego rodzaju największych imprezach branżowych. Wszystkie te elementy sprawiają, że nowi nabywcy jachtów Karnic poczują się wyróżnieni a ich jachty zapewnią im prestiż oraz bezpieczeństwo.